WYPEŁNIENIE KWASEM HIALURONOWYM ZMARSZCZEK, BRUZD

Zalety:

WYPEŁNIENIE KWASEM HIALURONOWYM
Kwas hialuronowy występuje w skórze w naturalny sposób – jest jej podstawowym składnikiem, który utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z upływającymi latami jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda znacznie lepiej niż przed zabiegiem.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego znajdują również swoje zastosowanie w sytuacji gdy należy wypełnić obszar po operacji, bliznę zanikową i inne.

EFEKTY JAKIE MOŻESZ UZYSKAĆ
Obok efektów jakie dają właściwości wypełniające preparatu, warto wspomnieć również o niezwykle ciekawej właściwości wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Badania wskazują, że w skórze poddanej zabiegom z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego wzrasta synteza kolagenu, a hamowana jest jego degradacja. O czym to świadczy? Że po upływie czasu utrzymywania się wypełniacza w skórze, jej wygląd wciąż będzie Cię zadowalał (będzie wyglądała lepiej niż przed). Efekt ten nosi nazwę biostymulacji.

Efekty jakich możesz spodziewać się po zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym:

wygładzenie zmarszczek,
wypełnienie ust,
odmłodzenie twarzy, szyi, dekoltu,
modelowanie i powiększeni ust,
usuwanie asymetrii twarzy,
poprawa jakości i kondycji skóry,

Działanie:

Zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym jest na tyle bezpieczny i mało inwazyjny, że nie wymaga rekonwalescencji.
Pacjent w zasadzie od razu może wrócić do normalnej aktywności, a efekty zabiegu widoczne są od razu. Niekiedy może wystąpić niewielki obrzęk miejscowy, który utrzymuje się nie dłużej niż 2 dni. Końcowy efekt zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym jest widoczny po 2 tygodniach gdy żel zwiąże wodę i ułoży się w tkankach. W tym czasie pacjent powinien wypijać więcej płynów oraz unikać saumy i solarium.

Czas utrzymywania się efektów po zabiegu kwasem hialuronowym???

Trwałość efektów wypełniania czy modelowania kwasem hialuronowym jest uzależniona od kilku czynników. Kwas hialuronowy – jako substancja naturalna jest samoistnie usuwany przez organizm. Dlatego otrzymane rezultaty utrzymują się zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet do 18 miesięcy. Czas utrzymywania się efektów zabiegu kwasem hialuronowym zależy m.in. od uwarunkowań genetycznych, prowadzonego trybu życia, diety czy też miejsca na ciele, w którym uzupełniono braki.

Przebieg zabiegu:

Jak wygląda zabieg wypełniania kwasem hialuronowym?

W pierwszym etapie na skórę poddawaną zabiegowi nakładany jest preparat ze znieczuleniem – najczęściej w postaci kremu.
Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy, preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma elastyczną, bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki czy bruzdy lub brakuje objętości.

Przeciwwskazania:

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zabiegi kwasem hialuronowym są bezpieczne i dostępne dla szerokiego grona pacjentów, jednak jak w przypadku każdego zabiegu medycyny estetycznej, istnieją pewne określone przeciwwskazania:

choroby o podłożu autoimmunologicznym,
ciąża,
karmienie piersią,
skłonność do powstawania blizn przerostowych,
stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Cennik

Powiększenie ust 1ml
800zł
Bruzdy,zmarszczki 1ml
800zł
Stylage 1ml
800zł