O nas

PODO-ESTETIK

Specjalistyczny Gabinet Podologiczno-Kosmetologiczny- Medycyny Estetycznej jest nowoczesnym, gabinetem świadczącym najwyższej jakości usługi w dziedzinie podologii, kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej oraz medycynie estetycznej.

W naszym gabinecie wychodzimy naprzeciw potrzebom Pań i Panów pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele.

Gabinet oferuje szereg zabiegów z zakresu pielęgnacji stopy, usuwania brodawek, modzeli, pielęgnacji stopy cukrzycowej a także wielu innych, z którymi możecie Państwo zapoznać się w zakładce zabiegi. Specjalizujemy się także w korekcie wrastających paznokci.

Mgr Justyna Targosz- właścicielka, mgr kosmetologii medycznej- specjalizuję sie w medycynie estetycznej : wypelnianie zmarszczek, powiększanie ust kwasem hialuronowym oraz w podologii.

Paulina -pracownik – kosmetolog- specjalizuję sie w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz, ciało, paznokcie. Jest świetną stylistyką rzęs.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte wykonanymi wieloma tysiącami zabiegów i setkami zadowolonych klientów. W wypadkach wymagających leczenia skojarzonego współpracujemy z lekarzami określonej specjalizacji.

Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejsze najwyższej klasy urządzenia do bezpiecznego i skutecznego przeprowadzenia zabiegów podologicznych. Szczególna wagę przywiązujemy do zapewnienia naszym klientom bezpieczeństwa związanego z właściwym przestrzeganiem procedur higieniczno – sanitarnych. Posiadamy urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji odpowiadające standardom gabinetów medycznych.

Dodatkowo prowadzimy usługę sterylizacji dla innych gabinetów kosmetycznych itd.

Zapewniamy kompetencje, profesjonalizm oraz miłą i fachową obsługę.

Wszystkie zabiegi wykonywane są najwyższej jakości produktami, oraz atestowanymi urządzeniami wiodących producentów przez wykwalifikowany personel.

mgr Justyna Targosz
MGR KOSMETOLOGII MEDYCZNEJ
PODOLOG

 

Serdecznie zapraszamy

mgr. Justyna Targosz kosmetolog,

specj. ds.podologii