O nas

PODO-ESTETIK

Specjalistyczny Gabinet Podologiczno-Kosmetyczny jest nowoczesnym, gabinetem świadczącym najwyższej jakości usługi w dziedzinie podologii, kosmetyki pielęgnacyjnej oraz leczniczej.

W naszym gabinecie wychodzimy naprzeciw potrzebom Pań i Panów pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele.

Gabinet oferuje szereg zabiegów z zakresu pielęgnacji stopy, usuwania brodawek, modzeli, pielęgnacji stopy cukrzycowej a także wielu innych, z którymi możecie Państwo zapoznać się w zakładce zabiegi.

Specjalizujemy się także w korekcie wrastających paznokci.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie podologii, poparte wykonanymi wieloma tysiącami zabiegów i setkami zadowolonych klientów. W wypadkach wymagających leczenia skojarzonego współpracujemy z lekarzami określonej specjalizacji.

Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejsze najwyższej klasy urządzenia do bezpiecznego i skutecznego przeprowadzenia zabiegów podologicznych. Szczególna wagę przywiązujemy do zapewnienia naszym klientom bezpieczeństwa związanego z właściwym przestrzeganiem procedur higieniczno – sanitarnych. Posiadamy urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji odpowiadające standardom gabinetów medycznych.

Dodatkowo prowadzimy usługę sterylizacji dla innych gabinetów kosmetycznych itd.

Zapewniamy kompetencje, profesjonalizm oraz miłą i fachową obsługę.

Wszystkie zabiegi wykonywane są najwyższej jakości produktami, oraz atestowanymi urządzeniami wiodących producentów przez wykwalifikowany personel.

 

Serdecznie zapraszamy

mgr. Justyna Targosz kosmetolog,

specj. ds.podologii